بیسرو بیسرو شنبه 21 بهمن 1396 10:33 ب.ظ نظرات ()

از خدمات شرکت خدمات اسباب کشی می توان به مواردی مثل بسته بندی اثاثیه منزل، بسته بندی اثاثیه سنگین و هم چنین پس از اسباب کشی نیز به چیدمان وسایل منزل اشاره نمود. برای انتخاب یک شرکت خدمات اسباب کشی خوب می توانید موارد زیر را رعایت کنید.

خدمات بسته بندی در باربری و اتوبار :

بسته بندی می تواند یکی از سخت ترین مرحله های اثاث کشی باشد. به خاطر همین است که باربری و اتوبار  آماده ارائه خدمات بسته بندی به مشتریان باربری است. مهم نیست که چگونه از باربری و اتوبار  کمک می خواهید باربری و اتوبار  به صوت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان باربری است.

بسته بندی اثاثیه منزل:

بسته بندی اثاثیه منزل یکی از دشوار ترین کارها است، پس به باربری و اتوبار  اجازه بدهید که تیم حرفه ایی باربری و اتوبار  بدون وارد شدن کوچکترین خسارات تمامی اثاثیه و کالاهای شما عزیزان را بسته بندی کرده. باربری و اتوبار  برای بسته بندی از کارتونهای سه لایه و چهار لایه استفاده می کنند که از آسیب دیدن اثاثیه در زمان جابه جایی جلو گیری می کنند.

بسته بندی اثاثیه سنگین و حساس:

ممکن است شما برای بسته بندی اثاثیه خود نیازی به کمک باربری و اتوبار  نداشته باشید. اما اگر برای بسته بندی وسایل شکستنی و وسایل سنگین و غیر قابل جابه جایی نیاز به کمک دارید باربری و اتوبار  می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن و با استفاده از انواع فوم های ضربه گیر و با استفاده از روشهای استراچ رپ و بابل رپ در کوتاه ترین زمان ممکن اثاثیه مانند یخجال، مبلمان، ماشین لباسشویی..... را بسته بندی و جابه جا کرده.

بسته بندی لباس و پارچه های ابریشمی:

در باربری و اتوبار  برای بسته بندی و پارچه های ابریشمی و لباس از کارتونهای رگال دار استفاده می کنند این کارتونها مانند یک کمد کوچک عمل می کنند که از چروکی و کثیفی لباسها و پارچه های ابریشمی جلوگیری می کند.