بیسرو بیسرو یکشنبه 13 اسفند 1396 01:17 ب.ظ نظرات ()

وانت بار تهران یکی از وسیله های حمل بار می باشد که با آن می توان بارها را به صورت شهری و بین شهری جابجا نمود. شما با وانت بار تهران میتوانید بارهای خود را به صورت اقتصادی جابجا کنید.

اگر به دنبال وانت بار تهران غرب تهران هستید در جدول زیر شماره تلفن پیک وانت غرب تهران وانت بار تهران و باربری نیسان بارغرب از جمله لیست وانت بار تهران پونک، لیست وانت بار تهران شهرک غرب، لیست وانت بار تهران مرزداران، لیست وانت بار تهران بلوار فردوس آمده است. اگر به دنبال اجاره وانت بار تهران ارزان هستید یا قیمت نیسان بار غرب تهران را می‌خواهید براساس نرخ مصوب اتحادیه اتحادیه وانت بار تهران تهران  تعرفه وانت بار تهران غرب تهران و کرایه نیسان بار تهران به شرح زیر است. برای اطلاعات بیشتر درباره باربری،  اجاره وانت غرب تهران و  باربری و وانت بار تهران غرب تهران  با ما همراه باشید.

کرایه وانت بار تهران غرب تهران

نرخ وانت بار تهران پیکان برای دو ساعت اول 30 هزارتومان

نرخ نیسان برای دو ساعت اول 50 تومان هزارتومان

بعد از دو ساعت به ازای هر ساعت اضافی مبلغ 15 هزارتومان وانت و 25 هزارتومان نیسان دریافت می‌شود

اگر مقصد خارج از محدوده باشد (مثلاً از غرب به شرق تهران) 20 درصد به مبلغ کل کرایه افزونه می‌شود.

ظرفیت وانت 600 تا 700 کیلوگرم و ظرفیت نیسان 2 تن می‌باشد

هزینه دستمزد کارگر به ازای سه ساعت 30 هزارتومان است.

وانت بار تهران بین شهری

نرخ وانت بار تهران برای خارج تهران و از تهران به شهرستان در مطلب  کرایه وانت بار تهران بین شهری آمده است. برای وانت بار تهران و نیسان بار بین شهری به مطلب شماره تلفن باربری های غرب تهران و  حمل اثاثیه منزل غرب تهران و مجموعه مطالب سایت ما در مورد باربری غرب مراجعه کنید.

از وانت بار تهران مجاز استفاده کنید

اگر قصد جابجایی بار و حمل کالا یا اسباب کشی با وانت بار تهران غرب تهران و نیسان بار را دارید بهتر است از موسسسات باربری مجاز استفاده کنید. مزیت استفاده از وانت تلفنی و باربری های مجاز این است که در صورت دریافت مبلغ خارج از عرف یا آسیب دیدن وسایل خود قادر خواهید بود از آن‌ها نزد اتحادیه شکایت کنید و اقامه دعوا کنید.