بیسرو بیسرو پنجشنبه 3 اسفند 1396 10:09 ق.ظ نظرات ()

یکی از مواردی که در اسباب کشی نیازش احساس می شود کارگر جهت حمل اثاثیه منزل می باشد. شما می توانید کاگر برای حمل اثاثیه منزل و بسته بندی وسایل جهت باربری و اسباب کشی رزرو نمایید. ما آماده ایم در اسباب کشی به شما کمک کنیم.

 

کارگر جهت اسباب کشی

با افراد مجرب و حرفه ای در خدمت شما می باشد

بر خود لازم دانستم تا این افراد زحمتکش را به شما در زمینه حمل اثاثیه معرفی کنم.

کارگر جهت اسباب کشی

نحوه کار ؛کارگران ما بدون اغراق متخصص حمل اثاثیه هستند

و در این زمینه فعالیت چندین ساله دارند معمولا برای یک منزل مسکونی معمولا 4 نفر کارگر حمل اثاثیه لازم است البته ما طبق سلیقه مشتری حتی یک نفر هم برای حمل اثاثیه می فرستیم البته این در، زمانی است که کارگر ما فقط برای بار چینی در اختیار شما قرار بگیرد ما پیشنهادمیکنیم از کامیونت برای اسباب‌کشی استفاده کنید ؛ چون امنیت بالاتری نسبت به ماشین هایی چون وانت و نیسان دارند و این نوع ماشین ها مجهز به پتو و موکت می باشند که برای اینکه به وسایل شما خش نیفتد یا شسکته نشود، روی آنها و بغل وسایل می گذارند

کارگران زحمتکش ما با کارگر ساده فرق دارند، چرا که شما مشتریان گرامی در شغل خود در هر شغلی که هستید (دکتر، مهندس، بازاری و)کار بلد هستید حمل اثاثیه هم برای خودش فوت و فنی دارد که کارگران ما در این زمینه خبره هستند

{ خدمات حمل بار و اسباب کشی در تهران.حمل بار درون شهری و بین شهری}

ما با اکیپ مجرب در زمینه حمل انواع بار و اثاثیه منزل حمل گاو صندوق پیانو حجیم یخچال های ساید بای ساید جهیزیه عروس و امورخدماتی دیگردر خدمت همشهریان تهرانی می باشیم.

 

قیمت کارگر حمل اثاثیه منزل

دستمزد کارگر برای 3 ساعت و طبقه اول 30 هزار تومان می باشد. دستمزد کارگر برای طبقات دوم به بالا افزایش پیدا می‌کند و برای هر طبقه بین 5 تا 15 هزار تومان براساس توافق طرفین است.

اگر کار اسباب کشی بیش از 3 ساعت طول بکشد کارگران برای هر ساعت اضافه کار بین 7 تا 10 هزار تومان دریافت می‌کنند.